Szpital Praski | Polityka Bezpieczeństwa Informacji w Szpitalu Praskim

Polityka Bezpieczeństwa Informacji w Szpitalu Praskim

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych w dniu 21 maja 2018 roku Zarząd Spółki dokonał aktualizacji Polityki Bezpieczeństwa Informacji w Szpitalu Praskim. Pełny tekst dokumentu – do którego stosowania wszyscy Pracownicy i Współpracownicy Spółki są zobowiązani – znajdziecie Państwo w załączniku.