Szpital Praski | Pracownia RTG dla Pacjentów Przychodni Przyszpitalnej

Pracownia RTG dla Pacjentów Przychodni Przyszpitalnej

Dla wygody Pacjentów Przychodni Przyszpitalnej w jej budynku funkcjonuje Pracownia RTG dedykowana osobom korzystającym ze świadczeń Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej. Pracownia stanowi uzupełnienie oferty Zakładu Radiologii Szpitala Praskiego.

Pracownia przyjmuje Pacjentów posiadających skierowanie od lekarza naszej Przychodni Przyszpitalnej.

Inne skierowania nie są honorowane.

Po uzyskaniu skierowania należy w Rejestracji Przychodni ustalić termin badania.

Podana przez Panią Rejestratorkę godzina badania ma charakter orientacyjny – w pierwszej kolejności do Pracowni zapraszani są Pacjenci „w trakcie” porady lekarza specjalisty dla których badanie jest częścią wizyty (np. kontrola po zespoleniu złamania)

Pacjenci pragnący wykonać badania komercyjnie – poza kontraktem z NFZ – proszeni są o kontakt z naszym Punktem Obsługi Pacjenta Komercyjnego (tel. 22-555-111 bez kolejki)