Szpital Praski | Poradnia Leczenia Bólu
64
page-template-default,page,page-id-64,page-child,parent-pageid-50,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_zoom,accessibility-remove-styles-setup,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,ajax_updown_fade,page_not_loaded

Poradnia Leczenia Bólu

Zapisy do Poradni Leczenia Bólu dla Pacjentów objętych finansowaniem NFZ odbywają się w Rejestracji Przychodni Przyszpitalnej, a kolejność wizyt ustalana jest zgodnie z prowadzoną na zasadach określonych przez NFZ listą. (Podmiot, w którym kolejka oczekujących na badanie jest najkrótsza można sprawdzić korzystając z serwisu www.kolejki.nfz.gov.pl). Termin kolejnej wizyty ustalany jest przez lekarza przyjmującego w Poradni zgodnie z  potrzebami terapeutycznymi Pacjenta oraz limitami świadczeń określonych kontraktem przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Rejestracja wyznaczy Państwu konkretny dzień i godzinę wizyty. Podana godzina wizyty ma charakter orientacyjny.

W przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o powiadomienie telefoniczne Rejestracji Przychodni Przyszpitalnej, najlepiej nie później niż 3 dni przed zaplanowanym badaniem – umożliwi to zapisanie innej osoby na zwolnione miejsce;

  Udając się na pierwszą wizytę do Poradni prosimy pamiętać o zabraniu wszystkich wykonanych do tej pory badań!

Wejście do Poradni (i całej Przychodni Przyszpitalnej) znajduje się bezpośrednio od strony ulicy Jasińskiego. Przed wejściem znajdują się miejsca parkingowe (w tym dla osób niepełnosprawnych). Nie ma możliwości wjazdu i parkowania na terenie Szpitala.

Nie ma możliwości dodzwonienia się „bezpośrednio do Poradni”. Zapisy prowadzone są wyłącznie przez Rejestrację, a lekarze nie udzielają porad telefonicznych.

Poza godzinami zarezerwowanymi dla świadczeń w ramach kontraktu z NFZ lekarze specjaliści przyjmują także  odpłatnie. Terminy wizyt płatnych staramy się dostosowywać do potrzeb Pacjentów. Szczegółowych informacji udziela nasz Punkt Obsługi Pacjenta Komercyjnego pod nr 22-555-1111 lub osobiście w stanowisku zlokalizowanym w Holu Głównym Szpitala (wejście od Placu Weteranów).

Pełną informację o wszystkich świadczeniach udzielanych przez Szpital Praski odpłatnie (poza kontraktem NFZ) znajdziecie Państwo także na stronie Bez kolejki.