Szpital Praski | Ambulatoryjna Stacja Dializ
1069
page-template-default,page,page-id-1069,page-child,parent-pageid-48,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_zoom,accessibility-remove-styles-setup,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,ajax_updown_fade,page_not_loaded

Ambulatoryjna Stacja Dializ

Lokalizacja : Budynek F I piętro

Kierownik: dr n. med. Dariusz Stryjewski
email:dstryjewski@szpitalpraski.pl

Pielęgniarka Oddziałowa: Jolanta Kaczmarczyk
email: jkaczmarczyk@szpitalpraski.pl

Recepcja/rejestracja czynna w dni powszednie w godz. 7.00 – 15.00.

Umawianie dializ (nowi Pacjenci) - tel. 22 555 13 81

Aby zostać pacjentem Stacji Dializ należy:

  • posiadać skierowanie na dializy od lekarza prowadzącego,
  • skontaktować się ze Stacją Dializ dzwoniąc pod nr recepcji lub napisać na adres e-mail stacjadializ@szpitalpraski.pl prośbę o kontakt zwrotny,

  Uwaga: ze względu na przepisy Ustawy o ochronie danych osobowych należy podać tylko numer telefonu, nie podawać danych osobowych, nie załączać skanów badań lub skierowań!

  • umówić się na wizytę do lekarza w Stacji Dializ.

Stacja Dializ pracuje w cyklu 3 zmian dializacyjnych, dysponuje 15 stanowiskami dializacyjnymi i może leczyć 90 Pacjentów.

Leczenie w Stacji Dializ odbywa się w ramach kontraktu z NFZ i obejmuje również Pacjentów z Unii Europejskiej. Chorym spoza Unii i osobom bez ubezpieczenia Stacja oferuje usługi odpłatne.

Usługi Stacji Dializ świadczone są przez wysoko wykwalifikowany zespół. Sprzęt stosowany do prowadzenia hemodializy spełnia światowe standardy, co pozwala na zapewnienie Pacjentom usługi najwyższej jakości i uzyskanie bardzo dobrych wyników leczenia. Komfort pacjenta oraz wypracowana przez zespół przyjazna atmosfera panująca w Stacji Dializ, to gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia każdego leczonego pacjenta.