Szpital Praski | Szczepienie medyków – szpital węzłowy
1935
page-template-default,page,page-id-1935,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_zoom,accessibility-remove-styles-setup,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,ajax_updown_fade,page_not_loaded

Szczepienie medyków – szpital węzłowy

AKTUALIZACJA 28 grudnia 2020

Wszystkie zgłoszenia, które wpłynęły do Szpitala do godz. 12.00 (w liczbie 1780) w dniu dzisiejszym przekazane zostały za pośrednictwem aplikacji gabinet.gov.pl do organizatora szczepień.

Szpital nie przyjmuje już jakichkolwiek zgłoszeń.

O dalszych krokach będziemy informowali drogą mailową wyłącznie nadawców maili ze zgłoszeniami (na adres, z którego wysłano listę). Szpital nie udziela jakichkolwiek informacji w sprawie szczepień. Proszę kontaktować się z infolinią NFZ.

AKTUALIZACJA – wg stanu na 18 grudnia 2020

Szanowni Państwo,

Szpital Praski ma być „szpitalem węzłowym” – placówką szczepiącą medyków z innych podmiotów przeciwko COVID-19. Według przekazywanych przez Ministra Zdrowia informacji definicję tę spełnia każda osoba zatrudniona (bez względu na formę umowy) w podmiocie leczniczym lub aptece.

W związku z organizacją szczepień jesteśmy zobowiązani do przekazania listy chętnych do zaszczepienia do 28.12.2020 r.

W związku z powyższym prosimy szefów aptek i podmiotów leczniczych uwzględnionych w dyspozycjach Ministra Zdrowia jako uprawnione do skorzystania ze szczepień w ramach etapu 0 o przekazanie listy chętnych do zaszczepienia Pracowników na formularzu dostępnym na platformie NFZ lub gabinet.gov.pl, a także zamieszczony na końcu niniejszej informacji  w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE do 28.12. (poniedziałek) do godziny 10-ej.

Listy należy przesyłać wyłącznie na adres medyk@szpitalpraski.pl w formie zaszyfrowanej, a hasło do pliku prosimy przesłać osobnym mailem na adres duch@szpitalpraski.pl z dopiskiem, jakiej placówki medycznej/apteki dotyczy hasło. Prosimy o zwrócenie uwagi na kolumnę „Czy pracownik medyczny”, w której należy zaznaczyć TAK/NIE.

Prosimy o przekazanie list przez kierowników placówek/aptek z numerem telefonu do kontaktu. Nie przyjmujemy zgłoszeń indywidualnych (w przypadku indywidualnej praktyki lekarskiej lub pielęgniarskiej kierownikiem jest właściciel praktyki). Prosimy także o zbieranie oświadczeń (wzór można pobrać ze stron NFZ, MZ lub poniżej) osób wymienionych w przesyłanych zgłoszeniach ale – na razie – zatrzymanie ich u siebie. Przesłanie zgłoszenia przez kierownika podmiotu traktujemy jako oświadczenie, iż posiada komplet zgód wykazywanych pracowników. O sposobie przekazania oświadczeń będziemy informować bezpośrednio szefów podmiotów – po uzyskaniu wiedzy o terminach szczepień.

Nie udzielamy jakichkolwiek informacji, ani nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznie. W razie niejasności odpowiedzi udziela infolinia NFZ.

Do pobrania:

Formularz szczepienia

Formularz oświadczenia