Szpital Praski | Izba Przyjęć Ginekologiczno-Położnicza
985
page-template-default,page,page-id-985,page-child,parent-pageid-121,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_zoom,accessibility-remove-styles-setup,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,ajax_updown_fade,page_not_loaded

Izba Przyjęć Ginekologiczno-Położnicza

Izba Przyjęć Ginekologiczno-Położnicza zlokalizowana jest na parterze budynku A. Wejście bezpośrednio od Placu Weteranów 1863 roku (to to wejście bezpośrednio pod dużym napisem Szpital Praski – charakterystyczny półokrągły budynek).

W Izbie Przyjęć przez całą dobę dyżuruje położna. Stale do dyspozycji jest także jeden z dwóch lekarzy dyżurnych Oddziału Ginekologii i Położnictwa (zapraszany do Izby przez Panią Położną, gdy stan Pacjentki wymaga oceny lub interwencji lekarskiej).

O kolejności wejścia Pacjentek do Izby nie decyduje kolejność przybycia ale decyzja Położnej (Lekarza) uwzględniająca stan Pacjentki.

Izba Przyjęć nie zastępuje lekarza prowadzącego! Nie wykonuje planowych zapisów ktg, nie pobiera badań itp.

Porady antykoncepcyjne

Szpital Praski – realizując deklarację Prezydenta Warszawy dr. Rafała Trzaskowskiego – od września 2019 roku zapewnia wszystkim Pacjentkom możliwość skorzystania z porady antykoncepcyjnej obejmującej również – w razie potrzeby – wydanie recepty na tzw. „antykoncepcję awaryjną”.

Ponieważ celem tego działania jest uzupełnienie oferty przychodni ginekologicznych Pacjentki – bez konieczności wcześniejszego zapisu – mogą zgłaszać się do naszej Izby Przyjęć Ginekologiczno-Położniczej w dni powszednie w godz. 15.00-7.00 (dnia następnego), a w soboty, niedziele i święta całą dobę.

Porady są bezpłatne.