Szpital Praski | Przychodnia w okresie pandemii
1849
post-template-default,single,single-post,postid-1849,single-format-standard,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_zoom,accessibility-remove-styles-setup,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,ajax_updown_fade,page_not_loaded

Przychodnia w okresie pandemii

Przychodnia w okresie pandemii

Opublikowane przez Administrator w Aktualności

ZAPLANOWANE WIZYTY

  1. Zaplanowane wizyty w Przychodni Przyszpitalnej odbywają się normalnie.
  2. Wstęp do budynku mają WYŁĄCZNIE zapisani na dany dzień Pacjenci. Wstęp jest możliwy nie wcześniej niż 10 minut PRZED wyznaczoną (orientacyjną) godziną przyjęcia. WEJŚCIE DO BUDYNKU WYŁĄCZNIE OD UL. JASIŃSKIEGO (pozostałe wejścia zamknięte).
  3. Przed wejściem do Przychodni Pacjenci poddawani są kontroli epidemiologicznej (pomiar temperatury, wywiad). Osoby z podwyższoną temperaturą, innymi symptomami infekcji lub u których wywiad epidemiologiczny wykazał inne przeciwwskazania NIE BĘDĄ WPUSZCZONE do budynku Przychodni, a ich wizyta ulega bezterminowemu przesunięciu.

ZAPISY

  1. Zapisy osobiste zostają wstrzymane do odwołania.
  2. Możliwe jest dokonanie zapisu (na pierwszą wizytę lub jeśli w czasie poprzedniej lekarz nie określił dokładnego terminu następnej):
  • telefonicznie tel. 225551185. (Sygnał oczekiwania na zgłoszenie nie oznacza, że nikt telefonu nie odbiera ale że równolegle trwa już rozmowa z innym Pacjentem).
  • mailowo: zapisy@szpitalpraski.pl – W wiadomości koniecznie należy podać zwrotny kontakt telefoniczny do siebie (pracownik Szpitala skontaktuje się celem ustalenia szczegółów wizyty).
  • przed wejściem do Przychodni zostaje umieszczona skrzynka, w której zostawić można kartkę z prośbą o kontakt celem umówienia wizyty (dla osób nie używających maila).
11 mar 2020


Zmiana wielkości liter