Szpital Praski | Program polityki zdrowotnej dla seniorów
Szpital Praski zaprasza wszystkich seniorów (60+) do udziału w programie polityki zdrowotnej.
senior, seniorzy, zdrowie, polityka zdrowotna, program mazowsze

Oferta dla seniorów

Opublikowane przez Karolina Wyrwicz w Aktualności

Zapraszamy mieszkańców Mazowsza, którzy ukończyli 60 rok życia do bezpłatnego udziału w programie polityki zdrowotnej w zakresie poprawy sprawności fizycznej osób po 60 roku życia.

Oferta obejmuje:

– indywidualne spotkania edukacyjne dotyczące aktywności fizycznej, prewencji upadków i urazów, prawidłowego odżywiania i innych aspektów zdrowego stylu życia

– cykl 12 spotkań – zajęć ruchowych pod okiem fizjoterapeuty- ćwiczenia aerobowe, siły mięśniowej, gibkości, równowagi (1x tygodniu).

Terminy:

Wtorek     15:00-19:00

Środa        15:00-20:00

Czwartek  15:00-20:00

Piątek       15:00-17:00

Kontakt w sprawie udziału w programie:

senior@szpitalpraski.pl, tel. 669 871 029.

Program polityki zdrowotnej w zakresie poprawy sprawności fizycznej osób po 60 roku życia na lata 2020-2023 finansowany ze środków własnych Samorządu Województwa Mazowieckiego.

23 cze 2022

Zmiana wielkości liter