Szpital Praski | Postępowania na zakup sprzętu medycznego
2064

Postępowania na zakup sprzętu medycznego

Opublikowane przez Administrator w Aktualności

Już wkrótce – dzięki Zarządowi Województwa Mazowieckiego (Mazowiecki Sejmik Samorządowy) – Szpital Praski wzbogaci się m.in o nowe aparaty RTG w zakładzie radiologii (zastąpią te funkcjonujące od 10 lat), mobilny aparat RTG z ramieniem c, dwa nowoczesne aparaty usg. Już ogłosiliśmy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Oferty składać można do dnia wskazanego w dokumentacji – szczegóły postępowań na stronie: https://przetargi.ipzp.pl/praski

Projekt pn. „Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie województwa mazowieckiego”.

Całkowita wartość projektu wynosi 480 mln zł, z czego 414 904 700 zł to środki europejskie, blisko 49 905 568 zł, to wkład własny Województwa Mazowieckiego, a 15 189 732 zł pochodzi z budżetu państwa. Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Zakres zadań w projekcie obejmuje wydatki związane z: niezbędną aparaturą medyczną i diagnostyczną (wraz z adaptacją pomieszczeń niezbędną do uruchomienia aparatury), robotami remontowo-budowlanymi, zakupem środków ochrony jednorazowej i dezynfekcji, co  przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców województwa mazowieckiego oraz ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa.

Okres realizacji: 2020-2022.

USG RADIOLOGIA