Szpital Praski | Postępowania na zakup sprzętu medycznego
2064
post-template-default,single,single-post,postid-2064,single-format-standard,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_zoom,accessibility-remove-styles-setup,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,ajax_updown_fade,page_not_loaded

Postępowania na zakup sprzętu medycznego

Postępowania na zakup sprzętu medycznego

Opublikowane przez Administrator w Aktualności

Już wkrótce – dzięki Zarządowi Województwa Mazowieckiego (Mazowiecki Sejmik Samorządowy) – Szpital Praski wzbogaci się m.in o nowe aparaty RTG w zakładzie radiologii (zastąpią te funkcjonujące od 10 lat), mobilny aparat RTG z ramieniem c, dwa nowoczesne aparaty usg. Już ogłosiliśmy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Oferty składać można do dnia wskazanego w dokumentacji – szczegóły postępowań na stronie: https://przetargi.ipzp.pl/praski

Projekt pn. „Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie województwa mazowieckiego”.

Całkowita wartość projektu wynosi 480 mln zł, z czego 414 904 700 zł to środki europejskie, blisko 49 905 568 zł, to wkład własny Województwa Mazowieckiego, a 15 189 732 zł pochodzi z budżetu państwa. Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Zakres zadań w projekcie obejmuje wydatki związane z: niezbędną aparaturą medyczną i diagnostyczną (wraz z adaptacją pomieszczeń niezbędną do uruchomienia aparatury), robotami remontowo-budowlanymi, zakupem środków ochrony jednorazowej i dezynfekcji, co  przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców województwa mazowieckiego oraz ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa.

Okres realizacji: 2020-2022.

USG RADIOLOGIA

USG RADIOLOGIA

USG PRZYCHODNIA

USG PRZYCHODNIA

RTG RADIOLOGIA  RTG RADIOGLIA

RTG RADIOLOGIA

RTG CBO

RTG CBO

RESPIRATORY OIT

RESPIRATORY OIT

BRONCHOSKOP OIT

BRONCHOSKOP OIT

APARAT ZNIECZULENIA.

 

 

26 wrz 2021


Zmiana wielkości liter