Szpital Praski | Poradnia Chorób Wewnętrznych dla Kombatantów, Poradnia dla Kombatantów
page-template-default,page,page-id-74,page-child,parent-pageid-50,ajax_updown_fade,page_not_loaded

Poradnia Chorób Wewnętrznych dla Kombatantów, Poradnia dla Kombatantów

W ramach współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa Szpital Praski od wielu lat realizuje program opieki zdrowotnej nad Kombatantami. Program ten finansowany jest z budżetu Miasta Stołecznego Warszawy (poza kontraktem z NFZ).

Zasady realizacji Programu określa Uchwała Rady Miasta Stołecznego Warszawy (plik pdf).

Do uczestnictwa w Programie upoważnieni są:

• Kombatanci zamieszkali na terenie m.st. Warszawy posiadający legitymację kombatanta wystawioną przez Urząd do Spraw Kombatantów,
  • osoby posiadające udokumentowany status Powstańca Warszawskiego bez względu na miejsce zamieszkania (w przypadku braku legitymacji decyduje wpis do rejestru prowadzonego przez Muzeum Powstania Warszawskiego).

(uwaga! Program nie obejmuje współmałżonków i dzieci Kombatantów)

W ramach programu Kombatant otrzymuje dedykowaną opiekę lekarza internisty oraz pielęgniarki, a także konsultacje specjalistyczne. Świadczenia w ramach Programu realizowane są wyłącznie na miejscu, w Przychodni Przyszpitalnej Szpitala Praskiego.

Zapisy do Programu przyjmowane są pod nr tel. 22-555-11-90 lub 22-555-1307 (numery te nie obsługują innych Pacjentów).

Program będzie realizowany do 31 grudnia 2019 r.