Szpital Praski | Oferty pracy w Szpitalu Praskim
post-template-default,single,single-post,postid-1527,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded

Oferty pracy w Szpitalu Praskim

Opublikowane przez Administrator w Aktualności

Szpital Praski od zaraz zatrudni:

pielęgniarki i położne w oddziałach szpitalnych, Centralnym Bloku Operacyjnym, Stacji Dializ.

Wymagania: tytuł zawodowy pielęgniarki/pielęgniarza lub położnej oraz aktualne prawo wykonywania zawodu. W okresie zatrudnienia oferujemy możliwość uzyskania specjalizcji i/lub ukończenie kursów kwalifikacyjnych.

Forma zatrudnienia: do uzgodnienia (etat, kontrakt, umowa zlecenia). Możliwość elastycznego czasu pracy.

Oferty zawierające CV prosimy kierować na adres e-mail.: ewasilewska@szpitalpraski.pl

Dodatkowe informacje: dyrektor ds. Pielęgniarek i Położnych p. Ewa Wasilewska: ewasilewska@szpitalpraski.pl lub telefon: +48 512 130 844

10 Sty 2019